Tyrepol – dystrybutor opon Gwarancja jakości i zadowolenia Tyrepol - nam możesz zaufać

Tyrepol – dystrybutor opon

ciężarowych, rolniczych i przemysłowych

Gwarancja jakości i zadowolenia

Wybierając nasze produkty otrzymujesz najwyższą jakość.

Tyrepol - nam możesz zaufać

Siłą nasza marka

O firmie

TyrePol Sp. z o. o. to firma zajmująca się dystrybucją opon, która powstała w celu dostarczania najwyższej jakości oferowanych towarów równocześnie wyróżniając się solidnością oraz profesjonalizmem wobec swoich klientów. Firma powstała w roku 2014 skupiając zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oponiarskiej. Od początku powstania firma TyrePol zajmowała się przede wszystkim eksportową sprzedażą opon, obecnie wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku prowadzimy sprzedaż na Podkarpaciu oraz na terenie całej Polski co pozwoli dotrzeć do każdego z Państwa z naszymi produktami. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment opon ciężarowych, rolniczych oraz przemysłowych konsekwentnie poszerzając gamę asortymentu

W naszej ofercie znajdziecie Państwo niemal wszystkie produkty najważniejszych światowych
i europejskich marek przemysłu oponiarskiego.

01 Specjalizujemy się w oponach ciężarowych, rolniczych i przemysłowych. Prowadzimy sprzedaż takich opon jak Bridgestone, Firestone, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Michelin, Continental, Barum, Mitas, Cultor, Kabat, Stomil Poznań, BKT, a dodatkowo poszerzyliśmy asortyment
o opony ciężarowe marki Satoya oraz Compasal, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

02 Odbiorcy naszej oferty
Swoją ofertę TyrePol kieruje przede wszystkim do firm działających w branży motoryzacyjnej
i transportowej oraz w przemyśle i rolnictwie, które zajmują się sprzedażą ogumienia lub potrzebują pewnego i fachowego dostawcy. W ofercie TyrePol znajdują się wszystkie rozmiary opon ciężarowych, rolniczych i przemysłowych.

03 Siłą nasza marka
Przywiązujemy dużą wagę do jakości obsługi naszych klientów. Przez okres działalności na rynku udało nam się wypracować solidną markę, docenianą przez naszych odbiorców i partnerów. Zapracowaliśmy na to naszą solidnością, profesjonalizmem i fachowością naszych pracowników, dostosowaniem do potrzeb klienta oraz ciągłym poszerzaniem naszej oferty.

Oferta

W ofercie Tyrepol znajdziecie Państwo niemal wszystkie produkty najważniejszych światowych i europejskich marek przemysłu oponiarskiego.

Galeria

Targi TSLA G2A Arena 09.2017

Kontakt

Skontaktuj się z nami aby poznać naszą pełną ofertę

Dane adresowe

Tyrepol Sp. z o. o.
Adres: Ul. Instalatorów 3
35-210 Rzeszów
I piętro pok. 13
E-mail: 
Dział handlowy
Telefon: +48 533 355 110

Jak do nas trafić: