Aktualności

Firma TyrePol | Branża oponiarska
 • #

  Zaproszenie na konferencję

  Tyrepol 8 maja 2018

  Zapraszamy na konferencję "Ryzyka i sposoby ich zabezpieczenia w międzynarodowej działalności transportowej", która odbędzie się Hotelu i Restauracji NOWY DWÓR w Świlczy k/Rzeszowa w dniu 17 maja 2018 r. Rozpoczęcie o godz. 9:30.
  Organizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Enterprise Europe Network oraz Komisję Europejską konferencja będzie poruszała następujący zakres tematyki:
  - zabezpieczenie majątku jako sposób zmniejszenia ryzyka w działalności transportowej
  - ubezpieczenie jako sposób na ograniczenie ryzyka w firmie transportowej - praktyczne aspekty problematyki
  - ryzyko utraty zezwolenia - licencji, certyfikatu kompetencji zawodowych
  - ryzyko i odpowiedzialność osoby zarządzającej
  - wykorzystanie nowoczesnego zarządzania danymi celem optymalizacji kosztów działania w transporcie
  My też tam będziemy - zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

 • Nowa lokalizacja

  Tyrepol 30 marca 2018

  Od 4 kwietnia zapraszamy do nowej siedziby - Lipie 7P. Nowe magazyny, serwis opon TIR, tuż obok połączenia drogi S19 z autostradą A4.

 • #

  TyrePol na targach w Kolonii

  Tyrepol 27 marca 2018

  Z przyjemnością zapraszamy na stoisko TyrePol (D063 w hali 8) w Kolonii na targach „The Tire Cologne”, które odbędą się w dniach od 29.05 do 1.06.2018.

 • #

  Satoya Grand - nowe opony ciężarowe klasy Premium

  Opony 19 marca 2018

  W pierwszej połowie bieżącego roku w gamie marki Satoya pojawi się nowa linia opon do pojazdów ciężarowych i autobusów, SATOYA GRAND – pod tą nazwą będą produkowane opony ciężarowe klasy premium. Opony premium SATOYA GRAND są produkowane na jakościowo nowym poziomie. Nawet na etapie opracowywania, opony są projektowane zgodnie z zaawansowanymi technologiami stosowanymi w przemyśle oponiarskim. Produkcja poprzedzona jest starannym doborem surowców, testowanych obowiązkowo w laboratoriach pod kątem zgodności z jakością i standartami. To podejście do produkcji zostało wybrane aby zaspokoić potrzeby europejskich producentów samochodów.....

 • Targi TSLA EXPO Rzeszów 2017

  Tyrepol 1 października 2017

  29 i 30 września w G2A Arena odbyło się najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej na Podkarpaciu – Kongres TSLA Expo Rzeszów 2017. Towarzyszyły mu dedykowane przedsiębiorcom i specjalistom targi oraz liczne samochodowe premiery i widowiskowe Moto Show. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć wśród wystawców!

 • TyrePol na Targach TYREXPO ASIA 2017

  Tyrepol 23 marca 2017

  W marcu 2017 r. odbyła się kolejna odsłona targów oponiarskich w Azji - Tyrexpo Asia 2017 w Singapurze, w której firma TyrePol miała przyjemność uczestniczyć. Wystawa obejmowała różne aspekty związane z produkcją, dystrybucją, serwisowaniem i utylizacją opon.
  Tyrexpo to seria targów oponiarskich organizowanych w różnych terminach w czterech różnych miejscach: w Singapurze, Indiach, Wielkiej Brytanii i Republice Południowej Afryki. Wystawa Tyrexpo Asia, organizowana od 1996 r., odbywa się w cyklu dwuletnim. Jej ostatnia edycja przyciągnęła blisko 5 tys. zwiedzających z ponad 100 krajów świata, m.in. z Tajlandii, Kambodży, Wietnamu oraz ze wszystkich części świata.
  W Singapurze obecni byli producenci i dystrybutorzy opon, firmy oferujące wyposażenie warsztatowe oraz rozwiązania z branży IT, a także instytucje związane z przemysłem gumowym. Na ekspozycjach można było zobaczyć m.in. najnowsze modele ogumienia do wszelkiego rodzaju pojazdów oraz inne wyroby gumowe, felgi, łańcuchy, maszyny, takie jak podnośniki, montażownice, czy urządzenia do pompowania opon, jak również najnowsze technologie i rozwiązania stosowane m.in. na etapie produkcji i bieżnikowania.

SIŁĄ NASZA MARKA

Opony TIR i... nie tylko