Aktualności

Firma TyrePol | Branża oponiarska
 • Opony TIR - dystrybucja - Rzeszów, podkarpackie

  Zadbaj o bezpieczeństwo - pamiętaj o sprawdzeniu Twoich opon po zimie!

  Opony 16 marca 2021

  Zima 2021 była sporym wyzwaniem dla kierowców. Trudne warunki pogodowe nie sprzyjają zachowaniu dobrostanu opon. Śnieg, sól i piasek niszczą nasze ogumienie.

  Jeśli zauważysz jeden z poniższych objawów, należy natychmiast skontaktować się z dostawcą/serwisem opon w celu ich sprawdzenia:
  ✔ wibracje samochodu lub drżenie kierownicy
  ✔ hałasy
  ✔ brak równowagi
  ✔ ściąganie pojazdu na boki
  ✔ większa głośność

  Zadbaj o bezpieczeństwo i czuj się pewnie na drodze!

 • Gazele Biznesu 2018

  Tyrepol 11 marzec 2018

  Zostaliśmy laureatem 19. edycji rankingu „Gazele Biznesu”, która odbyła się w warszawskim hotelu Hilton w dniu 11 marca 2019 r. Zestawienie, które na zlecenie redakcji „Pulsu Biznesu” po raz kolejny opracowała wywiadownia gospodarcza Coface, zgromadziło najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy. Firma TyrePol została doceniona za dynamiczny rozwój w latach 2015-2017.

 • Targi TSLA EXPO Rzeszów 2018

  Tyrepol 1 październik 2018

  W dniach 28-29.09.2018 po raz drugi mieliśmy przyjemność zostać jednym z wystawców podczas największego wydarzenia motoryzacyjnego na Podkarpaciu. Targi TSLA Expo służą zwiększaniu potencjału podkarpackiej motoryzacji, transportu i powiązanych z nimi branż. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tego projektu.

 • Wyrożnienie Forbesa w rankingu firm rodzinnych!

  Tyrepol 20 września 2018

  20 września w Hotelu Starym w Krakowie odebraliśmy wyróżnienie „Forbesa" – była to gala organizowana po raz pierwszy i my jako firma Tyrepol zajęliśmy w rankingu firm rodzinnych na Podkarpaciu zaszczytne 17 miejsce. Ranking firm rodzinnych „Forbesa” to pionierski ranking najdynamiczniej rosnących firm rodzinnych.

  Relacja z Forum Firm Rodzinnych FORBES w Krakowie.

 • TyrePol dystrybutorem marki Falken

  Tyrepol 13 sierpnia 2018

  Firma TyrePol sp. z o. o. jest dystrybutorem marki Falken, która powstała w Japonii w roku 1983. Falken to marka z innowacyjną mieszanką gumy, która stawia czoła każdej pogodzie. Ten, kto codziennie jest w drodze wie, jak ważne są dobre opony. Czy to w dalekiej trasie, czy na placu budowy, dopasowany bieżnik zapewnia przyczepność i stabilność kierunkową. Opony marki Falken to produkty prawdziwie specjalistyczne i opracowane indywidualnie do określonych zastosowań.

 • Targi The Tire - Kolonia 2018

  Tyrepol 29 maja - 1 czerwca 2018

  Targi w Kolonii były dla naszej firmy dużym wydarzeniem, w którym wzięliśmy udział jako wystawcy, były jednocześnie debiutem dla samych targów w Kolonii. Wystawiając się w Niemczech podczas największego wydarzenia w Europie w branży oponiarskiej naszą intencją było spotkanie się z naszymi aktualnymi zagranicznymi kontrahentami jak i również poznanie nowych przyszłych firm z którymi mamy nadzieję podejmiemy owocną współpracę. Magnesem, który w naszej ocenie przyciągał na nasze stoisko, były barwy narodowe Polski biało-czerwone zadbaliśmy aby każdy detal stoiska kojarzył się z Polską począwszy od logotypu, a na ubiorze kończąc. W naszej ocenie zostaliśmy bardzo pozytywnie odebrani i również pozytywnie zaskoczeni liczną frekwencją na naszym stoisku od pierwszej godziny otwarcia. Miłym rozmowom przy kawie i ciastku nie było końca. Odwiedziło nas wielu klientów biznesowych zarówno z Europy, Ameryki Północnej, Azji, Afryki oraz oczywiście nie zabrakło naszych rodaków z Polski.

  Zobacz galerię zdjęć z targów The Tire.

 • #

  Konferencja transportowa

  Tyrepol 17 maja 2018

  Firma TyrePol sp. z o. o. wzięła udział w konferencji transportu organizowanej przez WSLIZ wraz z Enterprise Europe Network, która odbyła się w Nowym Dworze w Świlczy. Na konferencji poruszono wiele tematów związanych z ryzykiem jakie jest przypisane do branży transportowej. Prelegentami byli fachowcy od prawa, transportu, ubezpieczeń i zarządzania transportem.

 • Nowa lokalizacja

  Tyrepol 30 marca 2018

  Od 4 kwietnia zapraszamy do nowej siedziby - Lipie 7P. Nowe magazyny, serwis opon TIR, tuż obok połączenia drogi S19 z autostradą A4.

 • #

  TyrePol na targach w Kolonii

  Tyrepol 27 marca 2018

  Z przyjemnością zapraszamy na stoisko TyrePol (D063 w hali 8) w Kolonii na targach „The Tire Cologne”, które odbędą się w dniach od 29.05 do 1.06.2018.

 • #

  Satoya Grand - nowe opony ciężarowe klasy Premium

  Opony 19 marca 2018

  W pierwszej połowie bieżącego roku w gamie marki Satoya pojawi się nowa linia opon do pojazdów ciężarowych i autobusów, SATOYA GRAND – pod tą nazwą będą produkowane opony ciężarowe klasy premium. Opony premium SATOYA GRAND są produkowane na jakościowo nowym poziomie. Nawet na etapie opracowywania, opony są projektowane zgodnie z zaawansowanymi technologiami stosowanymi w przemyśle oponiarskim. Produkcja poprzedzona jest starannym doborem surowców, testowanych obowiązkowo w laboratoriach pod kątem zgodności z jakością i standartami. To podejście do produkcji zostało wybrane aby zaspokoić potrzeby europejskich producentów samochodów.....

 • Targi TSLA EXPO Rzeszów 2017

  Tyrepol 1 października 2017

  29 i 30 września w G2A Arena odbyło się najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej na Podkarpaciu – Kongres TSLA Expo Rzeszów 2017. Towarzyszyły mu dedykowane przedsiębiorcom i specjalistom targi oraz liczne samochodowe premiery i widowiskowe Moto Show. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć wśród wystawców!

 • TyrePol na Targach TYREXPO ASIA 2017

  Tyrepol 23 marca 2017

  W marcu 2017 r. odbyła się kolejna odsłona targów oponiarskich w Azji - Tyrexpo Asia 2017 w Singapurze, w której firma TyrePol miała przyjemność uczestniczyć. Wystawa obejmowała różne aspekty związane z produkcją, dystrybucją, serwisowaniem i utylizacją opon.
  Tyrexpo to seria targów oponiarskich organizowanych w różnych terminach w czterech różnych miejscach: w Singapurze, Indiach, Wielkiej Brytanii i Republice Południowej Afryki. Wystawa Tyrexpo Asia, organizowana od 1996 r., odbywa się w cyklu dwuletnim. Jej ostatnia edycja przyciągnęła blisko 5 tys. zwiedzających z ponad 100 krajów świata, m.in. z Tajlandii, Kambodży, Wietnamu oraz ze wszystkich części świata.
  W Singapurze obecni byli producenci i dystrybutorzy opon, firmy oferujące wyposażenie warsztatowe oraz rozwiązania z branży IT, a także instytucje związane z przemysłem gumowym. Na ekspozycjach można było zobaczyć m.in. najnowsze modele ogumienia do wszelkiego rodzaju pojazdów oraz inne wyroby gumowe, felgi, łańcuchy, maszyny, takie jak podnośniki, montażownice, czy urządzenia do pompowania opon, jak również najnowsze technologie i rozwiązania stosowane m.in. na etapie produkcji i bieżnikowania.

SIŁĄ NASZA MARKA

Opony TIR i... nie tylko